Pomoc psychologiczno-pedagogiczna

Tomasz Zieliński
czwartek 12.00-15.00
kontakt przez sekretariat P-la 618235299
konsultacje z rodzicami możliwe po wcześniejszym umówieniu

Współpracujemy z:
Poradnią Psychologiczno-Pedagogiczną nr  4
os. Bolesława Chrobrego 105
tel. 61 823 44 31

Zapraszam rodziców, którzy u swoich dzieci zauważają trudności manualne, grafomotoryczne, obniżony poziom graficzny pisma, osłabione mechanizmy równoważne, zachowanie nieprawidłowej postawy ciała podczas pracy przy stoliku.

Chciałabym podpowiedzieć Państwu jak pracować z dzieckiem w celu ułatwienie nauki pisania oraz rysowania, poprawnego posługiwania się przedmiotami, np. kredkami czy długopisem, oraz koordynacją wzroku i słuchu z ruchem.

Terapia Ręki to nie tylko ćwiczenia dłoni i palców, ale przede wszystkim ćwiczenia całego ciała.

Spotkanie odbędzie się  w kontakcie bezpośrednim, przez co jest ograniczona ilość miejsc do ośmiu osób.

Osoby chcące wziąć udział w spotkaniu proszę o przysłanie zgłoszenia na adres e-mail  e.siwecka@ppp4.pl

Termin spotkania:

31.05.2021 godzina 17:00-18:00

Prowadząca: Ewa  Siwecka – pedagog PPP4

Ewa Siwecka

Pedagog w Poradni Psychologiczno-Pedagogiczne nr 4

Os. Bolesława Chrobrego 105

tel.: 61 8234431

e-mail: e.siwecka@ppp4.pl

Przekazujemy Państwo broszurę, która ma na celu zwrócenie uwagi na wpływ pandemii koronawirusa na zdrowie psychiczne dzieci i młodzieży.

Informacja od Pana Psychologa