Światowy Dzień Pluszowego Misia w naszym przedszkolu- co to był za dzień!

25 listopada świętowały wszystkie pluszowe misie. Każdego dnia to one nas pocieszają, dają ciepełko i poczucie bezpieczeństwa. Wczoraj wszyscy się im odwdzięczyliśmy:)

Dzieci z wszystkich grup zaprosiły kochane pluszaki do wspólnej zabawy. Misie były, tulone, głaskane, masowane, giglotane i podrzucane. Oczywiście przestrzegaliśmy misiowych praw bhp i dbaliśmy o to, aby żadnemu misiowi nie działa się żadna krzywda. Dzieci z Wesołków upiekły dla misiaków pierniki z miodem a Wiolinki wraz ze Śmieszkami zmieniły się w prawdziwe misie, i wylizywały pyszny miodek z talerzyka. Ale było słodko!

Rozumki także świetnie się bawiły robiąc, samodzielnie, misiowe opaski, ich misie także miały mnóstwo atrakcji! Zresztą podobnie jak u miłych, kochanych naszych Dobroczynków oraz Maluszków. 🙂