Kiermasz Świąteczny w naszym przedszkolu – ważne informacje

Za tydzień,w piątek 04 grudnia, w godzinach od 14.30- 17.30, zapraszamy wszystkich, na wyjątkowy, jedyny w swoim rodzaju kiermasz świąteczny. w przemiłej atmosferze, przy dźwiękach kolęd, w towarzystwie Śnieżynek, będzie niepowtarzalna okazja, by spotkać się z najprawdziwszym Świętym Mikołajem. Selfie- obowiązkowe 🙂

Wróbelki ćwierkają, że będzie miał on jakieś niespodzianki dla grzecznych dzieci, a więc dla wszystkich  przedszkolaków z „Królewny Śnieżki”, prawda? Oprócz tego będzie „choinka szczęścia”, sprzedawane będą  także przepyszne pierniki, które przygotowują dzieci ze swoimi paniami..Wieść niesie, że , smakiem to one zawstydzają smakołyki z Torunia 🙂 będzie także coś dla miłośników sztuki- czyli kartki świąteczne, na sportowo:)

Do zobaczenia!