Fotki na jesienne psotki

Zachęcamy do wspólnego, z Krasnalami- Przedszkolakami, oglądania zdjęć. W ostatnich dniach pojawiły się zdjęcia Wiolinków z wycieczki w Wirach, gdzie dzieci oglądały i przyrządzały jabłuszkowe pychotki. Udokumentowane jest także wspólne przygotowywanie i konsumowanie pomidorowo- ogórkowej sałatki.

Śmieszki również były na wycieczce w Wirach, tarły i zajadały jabłuszka i wyciskały z nich zdrowy, pyszny sok…Dzień wcześniej oglądały koncert Państwa Ciekawskich.  Wesołki oglądały za to magiczne przedstawienie o  warzywach i rozmawiały na temat ich walorów zdrowotnych z panią Elą i panią kucharką. Maluszki także wiedzą, że w zdrowym ciele zdrowy duch i po jesiennym spacerku zajadają pyszne (umyte!) warzywa a potem raz, dwa gimnastyka zdrowie da!

Miłego oglądania!