Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka w „Królewnie Śnieżce” 25 września

Co to był za dzień…Przywitaliśmy go pięknym, czerwonym kolorem na naszych ubraniach. Wyglądaliśmy trochę jak rumiane, smakowite jesienne jabłuszka 🙂 Ale zjeść się nie daliśmy, przecież mieliśmy ważne zadanie- Maluszki, Wesołki, Wiolinki, Dobroczynki oraz Śmieszki zaprezentowały swoje wokalno- sportowe talenty na przedszkolnym tarasie. Potem wyruszyliśmy kolorowym korowodem przez nasze osiedle, machając kwiatkami, wiatraczkami, pomponami. Zrobiliśmy wszystko aby było nas widać i słychać, wszak każdy wiedzieć powinien, że to nasze przedszkole jest najlepsze na świecie 🙂

Rozumki nasze miłe pojechały autokarem dzielnie prezentując nasze przedszkole na poznańskiej Arenie. Jesteśmy z Was dumni, wróbelki na osiedlu ćwierkały, że spisaliście się na medal! 🙂