Kwiaty i kasztany. Dwie akcje w naszym przedszkolu

Nasze przedszkole to naprawdę zaczarowana kraina. Tylko w czarodziejskich miejscach połączyć można ze sobą dwie zupełnie różne rzeczy. A nam się to udało!  Kwiaty zbieramy w celu upiększenia naszego przedszkolnego ogródka, który lubimy nazywać ścieżką edukacyjną, albowiem tam właśnie poznajemy wielozmysłowo, piękno otaczającej nas przyrody (która jest pod troskliwymi rękami pana Zbyszka). Bardzo prosimy o dostarczanie sadzonek i bylin, które potem wspólnie z paniami w grupie posadzimy. A kasztany to nie tylko cudowny, jesienny dar natury, który ubogaca zajęcia w grupach i  stanowi składnik każdego przedszkolnego kącika przyrody, to także składnik wykorzystywany do tworzenia leków. Także zbierajmy kasztany(ruch to zdrowie!) i przynośmy je do przedszkola (dla zdrowia!). 🙂