Międzynarodowy Dzień Książki- celebrujmy czytanie!

„Cała Polska czyta dzieciom” to akcja, która prężnie rozwija się w „Królewnie Śnieżce”. Dzięki Mamusiom, Tatusiom, Siostrom i Braciom naszych Przedszkolaków przenosimy się w magiczny, zaczarowany świat bajek i magicznych historii. Serdecznie za to dziękujemy i prosimy o więcej 🙂 🙂 :):) Kto chętny, aby poczytać naszym kochanym Dzieciom? Prosimy zgłaszać się do Pań nauczycielek w grupach:)Wszyscy wiedzą, że wspaniałe i ciekawe książki można wypożyczyć w bibliotece. Dzieci z paniami często odwiedzają naszą osiedlową bibliotekę, gdzie książki oddziałują na wszystkie nasze zmysły-  cichutko szeleszczą, pachną tajemnicami ukrytymi na stronicach, a litery układają się w cudowne historie, które chłoną małe i większe uszy!

Kto czyta ten wie, a  jeżeli nie wie, to wie jak się dowiedzieć! Czytajmy zatem dużo albo i więcej!