Festyn 2016 – podziękowania dla sponsorów

Festyn, nasz był „fest”, bo nasi sponsorzy mają gest

Dziękujemy administracji Osiedla Jana III Sobieskiego, administracji osiedla Stefana Batorego, sklepowi Fawor, sklepowi AB FROST, sklepowi Rob -dam Robert Krzyżaniak, Rodzicom Mii Paetz, Firmie Transportowej Ali Woj Trans – Państwo Alicja i Wojciech Gwóźdż, Panu Grzegorzowi Wojczakowi, Pani Lucynie Wojczak, Państwu Agnieszce i Tomaszowi Filutowi, Pani Agnieszce Bereszyńskiej, Sklepowi MAXIMUS – Maksymilian Weber, Sklepowi Duda, Sklepowi Biegun, Pani Kamili Joachimiak, Państwu Robertowi i Izabeli Judek, sklepowi Małgorzaty Wolińskiej, Ekipie sportowej z KKS LECH i Football Academy, piekarni cukierni Puszczykowo – Anna Goińska, ekpie z placu zabaw „Centrum Dzieciaki”, ekipie z placu zabaw „Kinder Park”, Pizzerii Pizza hut, Panu Pawłowi Rodziewiczowi, Pani Ewie Heidrich, Państwu Misiurek, Państwu Drobnik,  ekipie z placu zabaw  w Skórzewie, Panu Bartoszowi Kaczmarkowi, Szkole Policealnej Cosinus

Dzieciaki i Ekipa Przedszkola „Królewna Śnieżka”, ślą buziaki