V Poznańskie Kolędowanie Przedszkolaków w „Królewnie Śnieżce”

15 i 16 grudnia w Przedszkolu 174, czyli w naszej cudownej „Królewnie Śnieżce”, miała miejsce podniosła uroczystość. Pod patronatem Teatru Muzycznego oraz Centrum Edukacyjnego „Bliżej Przedszkola”, odbyło się „V Poznańskie Kolędowanie”.

W świątecznej i miłej atmosferze wysłuchaliśmy pięknych kolęd w wykonaniu pani Katarzyny Wieczorek z Filharmonii Kaliskiej oraz pana Mieczysława Leśniczka z Kapeli Zamku Rydzyńskiego.

Wydarzenie swoim występem uświetnił także pan Marcin Miecznikowski z Filharmonii Poznańskiej. Kolędy śpiewały oczywiście także przedszkolaki z piątkowskich przedszkoli, gdyż tradycyjnie to święto integruje nasz, piątkowski fyrtel, i już ma, zasłużoną , od lat, renomę. Dzieci w wieku szkolnym reprezentował  zepół muzyczny”Amos” ze Szkoły Pijarów. 

Organizatorami tej wyjątkowej imprezy, były: Pani Dyrektor Barbara Kina- Wrońska oraz pani Marzena Achtenberg.