W Królewnie Śnieżce sport górą! Jesienne Igrzyska Przedszkolne 09.10

Sportowo się u nas działo w piątkowy poranek,. Wszystkie przedszkolaki wraz  z  paniami, wzięły udział w Jesiennych Igrzyskach Przedszkolnych. Pani Ania Bańkowska i pani Ania Woźniak, cudownie nas wprowadziły w sportowy klimat Igrzysk. Wytłumaczyły nam znaczenie kół olimpijskich, zapaliły znicz olimpijski i zaprosiły do sportowej zabawy. Ależ było fajnie, ścigać się z piłką na łyżce, biegać slalomem, wrzucać woreczki do celu, wkopywać piłkę do bramki, przechodzić przez szarfę, przeczołgiwać się przez tunel oraz bawić się chustą Klanzy.

Wszystkie grupy walczyły bardzo dzielnie za co otrzymały puchary i medale. Nieobce są nam zasady fair play, zawsze jesteśmy w porządku wobec naszej grupy i całego przedszkola, przedszkolaki i panie z „Królewny Śnieżki są jedną drużyną, która gra do jednej bramki. Podobne zasady towrzyszyć nam będą podczas Wiosennych Igrzysk, prawda?:)